Ihneď po objednaní tovaru Vám systém zašle automaticky vygenerovaný mail s potvrdením o objednaní tovaru, súpisom objednananého tovaru a prideleným číslom objednávky (ak Vám mail nepríde, pravdepodobne ste zadali zlú mailovú adresu).
Prijaté objednávky začneme vybavovať maximálne do 2 dní /v pracovných dňoch/ postupne ako budú registrované v systéme.

Pri platbe prevodom bude tovar pre Vás zarezervovaný a objednávka sa začne vybavovať až keď nám peniaze nabehnú na účet. Predfaktúru s platobnými údajmi budete mať v prílohe potvrdenia objednávky ktoré Vám príde na mail ihneď po odoslaní objednávky. Ak by z nejakého dôvodu príloha pripojená nebola, tak je možné objednávku uhradiť na číslo účtu 2926849904/1100 a ako variabilný symbol udeďťe číslo objednávky. Ak Vám potvrdzujúci email nepríde vôbec, pravdepodobne ste v objednávke zle zadali Vašu mailovú adresu.


UPOZORNENIE: Vybavovanie znamená že objednávku prevezme operátor ktorý vystaví doklady a zabezpečí vyskladnenie, zabalenie a pripravenie zásielky na expedíciu. V ideálnom prípade, ak sú všetky objednané položky v jednom sklade, sa tovar odosiela zákazníkovi v deň vybavovania, takže nasledujúci pracovný deň ho kuriér zákazníkovi doručí /pri zaslaní poštou je to spravidla o 2 pracovné dni viac/. Ak sa vybavuje väčšie množstvo objednávok naraz, alebo sa tovar dáva dokopy z viacerých skladov, tak sa môže stať že odoslanie niektorých zásielok sa z časových a kapacitných dôvodov posunie ešte o jeden pracovný deň.
Ak by tovar ktorý si objednáte nebol na sklade, bude Vás telefonicky alebo mailom kontaktovať náš pracovník a dohodne s Vami následné možné riešenia.
Ku každej vybavenej zásielke je našim pracovníkom zasielaný mail s informáciami o dátume odoslania, alebo možnosti osobného prevzatia si tovaru (prípadne inými informáciami, ktoré si vyžiadate).

Pri objednávkach tovaru označeného [Na objednávku] sa tovar objednáva priamo z výroby alebo centrálneho skladu v zahraničí /nože Victorinox vo švajčiarsku, niektoré výrobky Tescoma v českých centrálnych skladoch/. Tento proces trvá obvykle 7-14 dní. O presnejšom termíne odberu potom informujeme každého zákazníka individuálne.


load